Header

دانلود فول آلبوم David Bowie

فول آلبوم David Bowie

بیوگرافی:

دیوید رابرت جونز متولد هشتم ژانویه 1947 – درگذشتهٔدهم ژانویه 2010  که با نام هنری دیوید بویی به انگلیسی David Bowie شناخته می‌شود، موسیقی‌دان، خواننده، تهیه‌کننده، آهنگ‌ساز، نقاش و بازیگر مشهور انگلیسی بود. او در پنج  دهه جزو یکی از شخصیت‌های محبوب موسیقی عامه‌پسند بود و به خصوص در طول دههٔ هفتاد  به شهرت فراوان دست پیدا کرد. کارهای وی با اختراع و ارائهٔ بصری مشخص شده بود، و همچنین موسیقی و صحنه‌سازی‌اش موسیقی عامه‌پسند را به شدت تحت تأثیر قرار داد. بویی در طول عمرش بیش از یکصد و چهل  میلیون رکورد در سراسر جهان به فروش رسانید و در انگلستان موفق به دریافت 9 گواهی‌نامه آلبوم پلاتین، یازده  طلا و هشت نقره شد. در ایالات متحده نیز پنج پلاتین و هفت گواهی‌نامهٔ طلا دریافت کرد. او در سال 1996 به تالار مشاهیر راک اند رول دعوت شد.

در یک نظرسنجی در سال 2002 که توسط بی‌بی‌سی و برای انتخاب “100 بریتانیایی بزرگ تاریخ” صورت گرفت، دیوید بویی در جایگاه بیست و نهم قرار گرفت. بویی در رده‌بندی مجله رولینگ استون در رده سی و نهم جدول “100 هنرمند بزرگ تاریخ موسیقی راک ” و همچنین در رده بیست و سوم جدول “بهترین خوانندگان تمام دوران‌ها” ایستاده است.روز تولد بویی با الویس پریسلی یکی است.او ناهمرنگی چشمانش را در سال 1962 پس از آنکه بهترین دوستش، جرج آندروود در جریان زد و خورد بر سر یک دختر یک مشت حواله صورتش کرد بدست آورد.این مشت ماهیچه‌های عنبیه چشم چپ او را فلج کرد و او را به ناهم‌رنگی عنبیه مبتلا کرد.وی در سال 1992 با ایمان عبدالمجید، مانکن مشهور سومالیایی‌تبار ازدواج کرد.دیوید بویی در دهم ژانویه 2016 پس از ماه‌ها مبارزه با سرطان در خانه خود در نیویورک جان سپرد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 12 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part01.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part02.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part03.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part04.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part05.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part06.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part07.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part08.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part09.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part10.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part11.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/David%20Bowie/David%20Bowie.part12.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید