Header

دانلود فول آلبوم Demis Roussos

فول آلبوم Demis Roussos

بیوگرافی:

آرتمیوس “دمیس” ونتوریس روسوس معروف به دمیس روسس زاده پانزدهم ژوئن 1946 درگذشته بیست و پنجم ژانویه 2015 خواننده و نوازنده یونانی بود، که بیشترین شهرتش را پس از مطرح شدن به عنوان موزیسین اصلی در خلق موسیقی‌های معروف ونجلیس و همین‌طور بعد از اینکه به عنوان نوازنده سولو در مجموعه‌ای از اجراهای بین‌المللی و آثار ضبط شده در طی دهه‌های شصت و هفتاد حضور داشت، بدست آورد. از وی تاکنون بیش از 40 میلیون آلبوم در سراسر جهان به فروش رسیده‌است.پس از اقامت در یونان، روسس فعالیت خود را در برخی از گروه‌های موسیقی آغاز نمود، از جمله هنگامی که هفده  ساله بود، کار خود را با “گروه ایدولز” (بتها، اصنام) آغاز نمود و این همان زمانی بود که وی با “اوانگلوس پاپاتاناسیو” (که بعدها به عنوان ونجلیس شناخته شد)، و همین‌طور با “لوکاس سیدراس” ملاقات نمود. ملاقاتی که به شکل‌گیری گروهی به نام بچهٔ آفرودیت انجامید و روسس طی سال‌های 1967 تا 1972 در آن عضویت داشت. وی سپس به “گروه ما پنج نفر” (که غیر از گروه راک فولکلوریکی است که به همین نام در سان فرانسیسکو، کالیفرنیا فعالیت می‌کرد)، پیوست که البته فعالیت این گروه با موفقیت محدودی در یونان مواجه گردید.

او زمانی به مخاطبان بیشتر و گسترده‌تر دست یافت که در سال 1968 به گروه راک تکامل یافتهٔ بچهٔ آفرودیت پیوست، و دوباره در کنار “ونجلیس” و “لوکاس سیدراس” قرار گرفت. پس از ملحق شدن به این گروه، وی در ابتدا به عنوان خواننده با آن‌ها کار می‌کرد، اما بعدها به نواختن گیتار باس نیز پرداخت. فعالیت وی در این گروه به دستیابی به موفقیت عظیم تجاری در فرانسه و اروپا طی سال‌های 1968 تا سال 1972 منجر گردید.مشخصهٔ سبک آوازی او که به آواز اپرا بسیار شبیه‌است، به او کمک کرد، تا این گروه را به سمت شهرت و معروفیت بین‌المللی، سوق بدهد. این مشخصه به ویژه در آخرین آلبوم وی: 666، که به یکی از پیشرفته‌ترین نمونه‌های راک کلاسیک در جهان تبدیل شد، شاخص است.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 7 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Demis%20Roussos/Demis%20Roussos.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Demis%20Roussos/Demis%20Roussos.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Demis%20Roussos/Demis%20Roussos.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Demis%20Roussos/Demis%20Roussos.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Demis%20Roussos/Demis%20Roussos.part5.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Demis%20Roussos/Demis%20Roussos.part6.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Demis%20Roussos/Demis%20Roussos.part7.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید