Header

دانلود فول آلبوم Dire Straits

فول آلبوم Dire Straits

بیوگرافی:

دایر استریتس به انگلیسی Dire Straits نام یک گروه راک انگلیسی است که بین سال‌های 1977 تا 1995 مشغول به فعالیت بود. مؤسس گروه مارک نافلر آوازخوان و لید گیتار بود که به‌همراه برادر کوچکترش دیوید نافلرریتم گیتار، جان ایلسلی گیتار باس و پیک ویترزدرامز اعضای تشکیل دهندهٔ گروه بودند. موسیقی آن‌ها را می‌توانبلوز راکی -مانند جِی.جِی. کِیل-به‌شمار آورد که از سبک‌های جَز و کانتری تاثیرهایی گرفته و گاهی اوقات به سمت ساختار حماسی قطعات پراگرسیو راک تمایل دارد.این گروه ابتدا در لندن تشکیل شد. در سال 77 مارک نافلر (خواننده و گیتاریست) دیوید نافلر (گیتاریست و پس خوان) جان ایلسی ( گیتار باس) و پینک ویترز (پرکاشن و نوازنده ی درام) در کنار هم جمع شدند. آنها از سال 77 تا 88 بسیار فعال بوده اند. و دوباره بین سالهای 91 تا 95 کار خود را از سر گرفتند. این گروه توانسته بافروش بیش از 100 میلیون آلبوم به یکی از پرفروشترین گروههای موسیقی تارخ بدل شود.

 

اولین آهنگ معروف آنها ” سلطان پیچاندن” در سال 78 منتشر میشود. این ترانه موفق میشود به صدر جداول فروش بریتانیا و آمریکا دست یابد. در دهه ی 80 نیز آنها پی در پی تک_آهنگهای موفقی را به بازار عرضه می نمودند.از ترانه های معروف دیگر آنها میتوان به “رومئو و جولیت” اشاره کرد. اگرچه پرفروشترین اثر آنان ” برادران جنگ” و یا با نام دیگر ” همقطاران” بوده است. این ترانه به موضوع عواقب جنگ چه برای سربازان همقطار و چه سربازان دشمن می پردازد. شعر این ترانه سعی می کند نشان دهد که سربازان دشمن نیز انسان هستند خانواده دارند و آنان نیز آرزوی جز بازگشت به خانه و دیدار با خانواده هایشان ندارند. در این دوران بین بریتانیا و آرژانتین جنگی بنام فلکلند بر سر مالکیت جزایری به همین نام در جریان بود که در نهایت با پیروزی شش روزه ی نیروی دریایی بریتانیا پایان یافت. میتوان گفت اعضای گروه چندان از پیروزی کشورشان در این جنگ مفتخر نبودند و با این ترانه سعی بر مبارزه با نفس جنگ داشته اند.

 

آنها در موسیقیشان از سبکهای زیادی الهام پذیرفته بودند. از جاز و موسییقی محلی بریتانیا گرفته تا موسیقی مشاهیری همچون اریک کلاپتون. اما براحتی می توان ادعا کرد موسیقی دایر استریتس بیش از هر چیر خوی و بوی انگلیسی دارد. ضرب آهنگ گیتار مارک نافلرو تک نوازیهایش تا حد زیادی ما را به یاد جامعه ی سنتی بریتانیایی می اندازد. با اینکه موسیقیشان رنگ و بوی مدرن دارد ولی همچنان درونمایه ستنی موسیقی بریتانیا را با خود دارد. در کلام سبک موسیقیشان راک انگلیسی ست.

 


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 12 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part01.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part02.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part03.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part04.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part05.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part06.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part07.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part08.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part09.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part10.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part11.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Dire%20Straits/Dire%20Straits.part12.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید