Header

دانلود فول آلبوم Imagine Dragons

فول آلبوم Imagine Dragons

بیوگرافی:

ایمجین دراگنز یک گروه موسیقی آلترنتیو راک آمریکایی است؛ که با آلبوم “نایت ویژن” در سال 2012 کار خود را شروع کرد که بعد از انتشار اولین آلبوم خود یک تور جهانی نیز داشته‌اند، مجله بیلبورد از آن به عنوان یک گروه موسیقی موفق در سال 2013 نام برده‌است و مجله “رولینگ استون ” تک‌آهنگ “رادیواکتیو”ا ین آلبوم را بزرگترین آهنگ راک سال نامید.در سال 2008 دیدار “دن رینولدز ”خواننده و “اندرو تولمن ” در دانشگاه بریگم یانگ سرآغاز شکل‌گیری گروه بود. تولمن، دنیل وین سرمن دوست قدیمی خود در دبیرستان را به گروه اضافه می‌کند.  در این هنگام دنیل وین سرمن از کالج موسیقی برکلی فارغ تحصیل شده بود. کمی بعد تولمن همسر خود بریتنی تولمن را برای همخوانی و نواختن کیبورد به گروه اضافه می‌کند. سرمون یکی دیگر از دانش آموزان کالج موسیقی برکلی بن مک‌کی را وارد گروه می‌کند تا اعضای گروه کامل شود.  آهنگ “Battle of the Bands” دردانشگاه بریگم یانگ و دیگر مسابقات محلی در همان سال‌ها برنده شد.  اعضا گروه با هم در لاس وگاس، شهر دن رینولدز زندگی می‌کردند که نخستین آلبوم گروه را در آنجا ضبط کردند.

اندرو تولمن و بریتنی تولمن از اعضای اولیه گروه در ژوئیه 2011 این گروه را ترک کردند و دنیل پلاتزمن و ترزا فلامینیو جایگزین آن‌ها شدند که ترزا فلامینیو نیز در ژانویه 2012 گروه را ترک کرد.  یمجین دراگنز همکاری نزدیکی با الکس داکید داشت، تا اولین کار باشکوه خود را خلق کنند. آن‌ها یک آلبوم چند آهنگه به نام “ادامه ی سکوت در روز عشق”  منشر می‌کنند که به رتبه چهلم  مجله بیلبورد صعود می‌کند.آن‌ها همچنین آلبوم چند آهنگه دیگری به نام “صدایم را بشنو”  در سال 2012 منتشر می‌کنند. کمی بعد ایمجین داگونز تک‌آهنگی به نام “وقتشه”  منتشر می‌کنند که به رتبه پانزدهم  مجله بیلبورد صعود می نماید و نماهنگ آن نامزد دریافت بهترین نماهنگ راک نیز می‌شود.آنها پس از ضبط آلبوم خود “دید در شب”را  فردای  روز کارگر در آمریکا منتشر می‌کند. این آلبوم در هفته اول انتشار به رتبه دوم مجله بیلبورد می‌رسد و همچنین رکورد فروش 83000 نسخه فروش را می‌زند که بهترین آغاز از سال 2006 به حساب می‌آمد. این آلبوم همچنین در کشورهای مختلف دیگری نیز به جدول ده آهنگ برتر می‌رسد. همچنین این آلبوم جایزهٔ بهترین آلبوم راک سال را از مجله بیلبورد دریافت می‌کند. رادیواکتیو دومین تک‌آهنگ از این آلبوم به رتبه نخست جداول بهترین‌های راک و آلترنتیو راک می‌رسد. این تک‌آهنگ بیش از هفت میلیون نسخه می‌فروشد

در لولاپوزای سائو پائولو، برزیل و در آخرین شب اجرای تور گروه، دن رینولدز گفت:” ما همیشه در حال نوشتن ترانه هستیم، پس نتیجه می‌گیریم آلبوم دوم تو راهه. مگه اینکه بمیریم و به کلوپ 27 ملحق بشیم. (اشاره به خوانندگانی که در بیست و هفت سالگی جان سپردند.) امیدورام که زنده بمونیم و آلبوم دوم رو بسازیم. نمی تونم زمان دقیقی بگم ولی آلبوم جدید تو راهه”.  قبل از انتشار آلبوم در ژولای 2014 اعلام شد که یکی از تک‌آهنگ‌های ایمجین دراگنز به نام “شعار جنگی” در فیلم “تبدیل‌شوندگان: عصر انقراض” پخش می‌شود. همچنین در سپتامبر 2014 آهنگ “جنگ جوها”  در یکی از جشنواره‌های بازی‌های کامپیوتری پخش شد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 5 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Imagine%20Dragons/Imagine%20Dragons.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Imagine%20Dragons/Imagine%20Dragons.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Imagine%20Dragons/Imagine%20Dragons.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Imagine%20Dragons/Imagine%20Dragons.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Imagine%20Dragons/Imagine%20Dragons.part5.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید