Header

دانلود فول آلبوم Jason Mraz

فول آلبوم Jason Mraz

بیوگرافی:

جیسون توماس مراز  Jason Thomas Mrazخواننده و ترانه‌سرای برنده جایزه گرمی است که در مکانیکسویل ویرجینیا، آمریکا به دنیا آمد.او اولین آلبوم خود را با نام Waiting for My Rocket to Come منتشر کرد؛ و تحت تأثیر سبک‌های رگی پاپ راک جاز بوسا نوا موسیقی محلی و هیپ هاپ بوده‌است. این خواننده با آلبوم “می‌خوانیم و می‌رقصیم و می‌دزدیم”، در سال 2008 در لیست شماره سوم پرفروش‌های بیلبورد 200 جهان قرار گرفت.توماس با انتشار آلبوم دوم خود به نام Mr. A-Z” ” موفقیت بزرگ تجاری بسیاری را به دست آورد. این آلبوم در شماره پنج در بیلبورد 200 به اوج خود رسید، و فروش بیش از 100000 نسخه در ایالات متحده را بدست آورد.مراز با خواننده ترانه‌سرا و دوست قدیمی خود تریستان پرتیمن در شب کریسمس 2010، نامزد کرد. آنها شش ماه بعد از این نامزدی از یکدیگر جدا شدند.

مراز یک شیوه زندگی آگاهانه نسبت به سلامت را پی گرفته و گفته‌است که او بیشتر خام‌گیاه‌خواری می‌کند. رژیم گیاهی وگان بر موسیقی او تأثیر گذاشته‌است.  در بیست و پنجم اکتبر 2015، مراز با دوست دخترش، کریستین کارانو، در یک مراسم خصوصی در زادگاهش مکانیکسویل، ویرجینیا، ازدواج کرد.مراز تا به حال دوبار برنده جایزه ی گرمی را برده است. دو بار دیگر نیز کاندید دریافت این جایزه بوده است. او در بسیاری از نقاط جهان اجرای زنده داشته است. از آمریکای شمالی خاور میانه تا آفریقا و اروپا.او بسیار تحت تاثیر موسیقی برزیل بوده است به همین علت نیز از گیتار کلاسیک ( با سیمهای نایلونی) استفاده می کند و ریتم موسیقیش با آمریکای جنوبی شباهت دارد.او در مچینزویل ویرجینیا بدنیا آمده و بزرگ شده است. اصلیت او به اسلوواکی و جمهوری چک بر میگردد. پدر و مادرش زمانی که او تنها پنج سال سن داشت از هم جدا شدند. پدر کارگر اداره پست و مادرش معاون شعبه ای از بانک آو آمریکا بوده است.

او میگوید که کودکی جالبی داشته است. شهری که در آن بزرگ شده از نظر رعایت سنن آمریکایی خیلی محافظه کار و سنتی بوده است. در هر خیابانی از شهر کلیسایی قرار داشته آمار خشونت و مصرف مواد مخدر در شهر بشدت اندک بوده است. او اعتقاد دارد که شهر میچنزویل جای مناسبی برای رشد خانواده اش بوده است.مراز در فعالیت های اجتماعی و سیاسی نیز بسیار فعال بوده است. او موسسه خیریه ای را راه اندازی کرده که بصورت تخصصی به قربانیان خشونت های خانگی و تجاوزهای جنسی یاری می رساند. بعلاوه این موسسه سعی می کند با حمایت از خانواده ها به سلامت روانی آنان نیز کمک کند.

 


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 1 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Jason%20Mraz/Jason%20Mraz.rar

0

دیدگاهتان را بنویسید