Header

دانلود فول آلبوم Katy Perry

فول آلبوم Katy Perry

بیوگرافی:

کاترین الیزابت هادسن  Katheryn Elizabeth Hudson زاده بیست و پنجم  اکتبر 1984 که بیشتر با نام هنری‌اش کِیتی پری  Katy Perry) شناخته می‌شود؛ خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر اهل آمریکا است. او در نوجوانی از موسیقی غیر مذهبی منع شده بود و با موسیقی گاسپل بزرگ شد. کیتی در سال اول دبیرستان حرفهٔ موسیقی را با نام کیتی هادسن و با انتشار آلبومی با همین نام در سال 2001 آغاز کرد. یک سال بعد به لس آنجلس مهاجرت کرد تا در زمینه موسیقی غیرمذهبی فعالیت کند. او مشترکا با گروه ماتریکس آلبومی را ضبط کرد که در سال 2009 منتشر شد. او همچنین آلبومی با گلن بالارد ضبط کرد که به خاطر مسائل مربوط به قرارداد، هیچ‌گاه منتشر نشد.

 

در آوریل 2007، پری با کپیتال رکوردز قرارداد امضاء کرد. در سال 2008 با انتشار تک‌آهنگی به نام “دختری را بوسیدم” از آلبوم دومش “یکی از پسرها”، به شهرت رسید. تک‌آهنگ‌های  “دختران کالیفرنیا” “رویای نوجوانی”، “آتش‌بازی”، “ئی.تی.” و “آخرین شب جمعه” تی‌جی‌آی‌اف”  از آلبوم سوم وی یعنی “رویای نوجوانی”  در فهرست 100 آهنگ داغ بیلبورد به رتبه نخست دست یافتند. “رؤیای نوجوانی”  نخستین آلبوم یک هنرمند زن بود که پنج تک‌آهنگ با رتبهٔ نخست فهرست بیلبورد داشت و دومین آلبوم در طول تاریخ بعد از آلبوم 1987 مایکل جکسون. در مارس 2012، او این آلبوم را با نام “رؤیای نوجوانی: شیرینی کامل ” دوباره منتشر کرد که آهنگ‌های “بخشی از من” و “کاملاً هوشیار”  به ترتیب به رتبه‌های اول و دوم بیلبورد راه پیدا کردند.

 

آلبوم چهارم پری با نام منشور در سال 2013 روانهٔ بازار شد که شامل آهنگ‌های “غرش” و “اسب تیره” با رتبهٔ اول  بیلبورد بود. پری معمولاً کار ترانه‌سرایی آهنگ‌هایش را با همکاری دیگران به ویژه دکتر لوک و مکس مارتین انجام می‌دهد. گواه پنجمین آلبوم او بود که در سال 2017 منتشر شد و به عنوان سومین آلبوم پری به رتبه اول آمریکا دست یافت. موفق‌ترین تک‌آهنگ آن،” زنجیر شده به ریتم”  توانست رکورد بیشترین ترانهٔ هنرمند زن پخش‌شده در 24 ساعت اول را در اسپاتیفای بشکند.

 

پری تاکنون جوایز و نامزدی‌های زیادی شامل 4 رکورد جهانی گینس، 5 جایزه موسیقی آمریکا، یک جایزه بریت و یک جایزه جونو دریافت کرده و از سال 2011 تا 2018 نامش در فهرست “پردرآمدترین زنان در موسیقی” که توسط مجله فوربز گردآوری شده، بوده‌است. در طول حرفه‌اش او بیش از چهل  میلیون آلبوم و 100 میلیون تک‌آهنگ در سرتاسر دنیا فروخته‌است که او را تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین هنرمندان تاریخ کرده‌است. ارزش او در سال 2016 برابر با 125 میلیون دلار بود. در جهان فیلم نیز او در ژوئیه 2011، برای اولین بار در فیلم اسمورف‌ها به جای شخصیت اسمورف مو طلا صحبت کرد و در سال 2013 در دنبالهٔ آن نیز همین نقش را بر عهده داشت. در ژوئیه سال 2012، وی مستند “کیتی پری: بخشی از من”  را منتشر کرد که در آن به زندگی‌اش به عنوان یک هنرمند و ازدواج کوتاه‌مدتش با راسل برند بازیگر و کمدین انگلیسی در اوایل دههٔ 2010 میلادی پرداخته شده‌است. پری در سال 2018 داور شانزدهمین فصل مجموعهٔ امریکن آیدل بود.

 

در طول حرفه‌اش، پری پنج جایزه موسیقی آمریکا،هفت جایزه موزیک ویدئوی ام‌تی‌وی و چهارده جایزه برگزیده مردم برده و چهار رکورد گینس به نامش ثبت شده‌است.در  سپتامبر 2012، بیلبورد او را “زن سال” نامید. از مه 2010 تا سپتامبر 2011، 69 هفتهٔ متوالی در صدر فهرست بیلبورد 100 بود و رکورد جدیدی به نام خودش ثبت کرد.  رؤیای نوجوانی نخستین آلبوم یک هنرمند زن بود که 5 تک‌آهنگ با رتبهٔ نخست فهرست بیلبورد داشت و در کل بعد از آلبوم بد مایکل جکسون در رتبهٔ دوم قرار گرفت.  فدراسیون بین‌المللی صنعت فونوگرافی (IFPI) او را بهترین هنرمند زن سال 2013 انتخاب کرد.  تا سپتامبر 2014، او 9 تک‌آهنگ با رتبهٔ نخست بیلبورد داشته‌است که آخرین آن آهنگ “اسب تیره” بوده‌است.

 

بنا بر گزارش انجمن صنعت ضبط موسیقی ایالات متحده آمریکا، پری با فروش 98 میلیون نسخه از تک‌آهنگ‌هایش، پرفروش‌ترین آثار را به صورت دیجیتال در ایالات متحده آمریکا دارد.  تک‌آهنگ‌های “آتش‌بازی”، “ئی. تی.”، “دختران کالیفرنیا”، “دختری را بوسیدم”، “شب جمعه قبل”، “رؤیای نوجوانی”، “داغ و سرد”، “غرش” و “اسب تیره” هر کدام بیش از 13 میلیون نسخه فروش داشته‌اند.  پری چهل  میلیون نسخه آلبوم و 149 میلیون نسخه از تک‌آهنگ‌هایش را به فروش رسانده‌است. او در سال 2015 دو بار نامزد دریافت جایزه امی شد و در همین سال سه جایزه موسیقی آمریکا و دو بار جایزه بیلبورد را دریافت کرد و او بیشترین فروش دیجیتالی یک تک آهنگ را برای تک‌آهنگ اسب تیره دارد. او همچنین توانست بعد از پنج سال دوباره در چهارم ژوئیه 2015 آهنگ آتش‌بازی را به رتبه 24 جدول ایتیونز برساند.تمام هفده تک‌آهنگ کیتی پری،به علاوه دو تک‌آهنگ همکاری شده و یک آهنگ معمولی در لیست 120 آهنگ دیجیتالی پرفروش تاریخ قرارگرفته اند،این افتخار بسیار بزرگیست،همچنین آهنگ اسب تیره و آتش‌بازی به ترتیب در رتبه‌های دوم  و سوم این لیست قرار دارند. کیتی پری اولین و تنها هنرمند تاریخ است که سه تک آهنگ با فروش بیش از ده  میلیون، برابر با نشان الماس، درامریکا دارد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 8 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Katy%20Perry/Katy%20Perry.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Katy%20Perry/Katy%20Perry.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Katy%20Perry/Katy%20Perry.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Katy%20Perry/Katy%20Perry.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Katy%20Perry/Katy%20Perry.part5.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Katy%20Perry/Katy%20Perry.part6.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Katy%20Perry/Katy%20Perry.part7.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Katy%20Perry/Katy%20Perry.part8.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید