Header

دانلود فول آلبوم Marc Anthony

فول آلبوم Marc Anthony

بیوگرافی:

مارکو آنتونیو مونیز به انگلسی Marc Anthony زاده شانزدهم سپتامبر 1969 که با نام مارک آنتونی شناخته می‌شود، خواننده، آهنگساز و بازیگر پورتوریکویی – آمریکاییاست. که همواره از او به عنوان یکی از بهترین خوانندگان سبک سالسا نام برده می‌شود.او برنده دو جایزه گرمی و چهار جایزه لاتین گرمی است و بیش از سی میلیون نسخه از آلبوم‌هایش در سراسر جهان فروخته شده‌است.مارک آنتونی و جنیفر لوپز با توجه به ملیت مشترکی که داشتند و هر دو اصلیت پورتوریکویی داشتند مدت‌های طولانی با هم دوست بودند.در سال 2004 پس از بازی لوپز در فیلم Shall We Dance  آنتونی که به تازگی از همسر پیشینش جدا شده بود با جنیفر لوپز که او نیز به همین وضع بود پیشنهاد ازدواج را داد و این دو در پنج جون 2004  با یک دیگر ازدواج کردند. مارک و جنیفر در پانزدهم  ژوئیه 2011 از هم جدا شدند.

آنتونی در شهر نیویورک از والدین گوآتمالایی- پورتوریکوئی بدنیا آمد. مادرش خانه دار و پدرش موزیسین و کارمند بیمارستان بود. پدر و مادرش نام اورا بخاطر خواننده ی مکزیکی مترکو گذاردند. او در هارلم شرقی نیویورک رشد یافت و آخرین فرزند خانواده ی ده نفره خود است. او به مذهب کاتولیک باور دارد.او آموزش موسیقی را در خانه ی خود شروع کرد. او همزمان خواندن به زبانهای انگلیسی و اسپانیایی تمرین مینمود. پدرش نیز با نواختن گیتار او را همراهی میکرد. او در کودکی به انواع موسیقی گوش می داد. از راک گرفته تا ریتم و بلوز و پاپ.او خوانندگی حرفه ای خود را در خانه ی موسیقی نیویورک شروع کرد. بعدا او نام خود را تغییر داد تا با خواننده ی مکزیکی که همنام او بود اشتباه گرفته نشود. او بعنوان ترانه سرا کار خود را شروع کرد. تا دهه ی نود او موفق شده بود بیش از هر خواننده ی دیگری در تاریخ موسیقی سالسا تولید کند و بفروش برساند. او در آن دهه خود را کاملا بعنوان هترمندی تراز اول مطرح نموده بود.او در سال 2004 با جنیفر لوپز ازدواج کرد. او لوپز در سال 2008 صاحب یک دوقولو شدند. آنها در سال 2011 بصورت رسمی مراحل طلاق خود را شروع کردند. آنتونی در سال بعد مدارکی را به دادگاه ارائه کرد و در نهایت در شانزدهم ژوئن 2014 آنها از هم جدا شدند.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 2 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Marc%20Anthony/Marc%20Anthony.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Marc%20Anthony/Marc%20Anthony.part2.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید