Header

دانلود فول آلبوم Merle Haggard

فول آلبوم Merle Haggard

بیوگرافی:

مرل رونالد هگرد به  انگلیسی Merle Ronald Haggard زاده ششم  آوریل 1973 – درگذشته ششم آوریل 2016  آهنگساز، خواننده، ترانه‌سرا و نوازنده موسیقی سبک کانتری ووسترن آمریکایی بود. وی از سال 1963 تا 2016 مشغول فعالیت بود. مرل هگرد در سال 1994 به عضویت تالار مشاهیر موسیقی کانتری و در سال 1997 به عضویت تالار مشاهیر اکلاهما درآمد.هگِرد، از مشوقان یکی از مکتب‌های موزیک کانتری بنام bakersfield در مقابل مکتب Nashville بود.مرل هگرد در ششم آوریل 2016 میلادی در سن هفتاد و نه سالگی بر اثر ابتلا به ذات الریه درگذشت.

او در اولدیل کالیفرنیا چشم به جهان گشود. در آن دوران آمریکا در دوران رکود اقتصادی دهه سی بسر میبرد که مورخان بدان نام دوران غم عظیم داده اند. در این دوره آمریکا دچار بزرگترین رکود اقتصادی تاریخ خود شده بود طوریکه که بیش از نیمی از جمعیت کشور مذکور کار و خانه ی خود را از دست داده بودند. آمار گرسنگان بشدن افزایش پیدا کرده بود و کارخانه ها یکی پس از دیگری بسته میشدند. در همین منوال بود که پدر هگرد فوت میکند به همین علت او کودکی بسیار سختی را از سر میگذراند. او برای گذران زندگی به کارهای خلاف روی می آورد و بهمین خاطر در چندین نوبت به زندان می افتد. بعد از اینکه در سال 1960 از زندان سن کوئینتین که زندانی ایالتی بوده است رهایی مییابد بلاخره موفق می شود زندگی خود را تغییر دهد و با ارائه ی موسیقی کانتری گذران زندگی نماید.

او در طی فعالیت خود به دریافت جوایز بسیاری نائل آمده است. از جایزه افتخار بنیاد کندی گرفته تا جایزه ی ویژه ی یک عمر فعالیت هنری گرمی در سال 2006 و همینطور جایزه ی بت موسیقی BMI . جایزه ی تالار مشاهیر نشویل. جایزه ویژه تالار مشاهیر موسیقی کانتری و جایزه ی ویژه ایالت اوکلاهاما. آخرین آهنگ ضبط شده ی او بنام “رودخانه ی غمگین کرن” داستان عزیمت او از بیکرزفیلد در اواخر دهه ی 70 را روایت می کند. علاوه بر این مضمون این ترانه نشاندهنده ی عدم رضایت او از سیاست و سیاستمنداران آمریکا است. این ترانه در نهم فوریه ی 2016 ضبط می شود. در این ترانه پسرش بن نیز همخوانی می کند. و در نهایت این قطعه در دوازدهم می 2016 منتشر می گردد.

در طول مدت طولانی فعالیت خود هگرد توانست همانطور که قبلا گفته شد جوایز زیادی را از آن خود کند. در سال 2007 خیابانی را در زادگاهش بنام او نامگذاری نمودند. این نامگذاری بسبب عمری فعالیت او و همینطور خدماتش به فرهنگ و موسیقی آمریکا انجام شده است. در ششم نوامبر سال 2013 نیز شهردار شهر وینچستر ویرجینیا کلید این شهر را به وی اهدا نموده است. و خیابانی را نیز بنام او نامگذاری کرده است. این خیابان همانجایی بود که هگرد در آن در جوانی تمرین رانندگی می کرده و موفق به اخد گواهینامه شده بود.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 10 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part01.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part02.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part03.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part04.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part05.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part06.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part07.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part08.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part09.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Merle%20Haggard/Merle%20Haggard.part10.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید