Header

دانلود فول آلبوم Usher

فول آلبوم Usher

بیوگرافی:

آشر تری ریموند چهارم  Usher Terry Raymond IVمتولد چهاردهم  اکتبر 1978 که با بیشتر با نام آشر شناخته می‌شود خواننده آمریکایی می‌باشد. وی در صنعت موسیقی به عنوان شاهزاده آر اند بی شناخته می‌شود.او شهرتش را در اوایل 1990 و بعد از آن با انتشار آلبوم‌های راه من (1997)8701 ۰ (2001) به دست آورد. او در ادامه موفق به انتشار آلبوم اعترافات (2004) کرد که بیش از ده میلیون نسخه از آلبوم در آمریکا فروش رفت که با فروشی بیش از بیست  میلیون نسخه یکی از پر فروش‌ترین آلبومهای جهان شناخته شده آهنگ (آره) رتبه چهارم را در مجله بیلبورد داراست. تا به امروز پنجاه میلیون نسخه از آلبوم‌های او در سراسر جهان فروخته شده‌است و همچنین او برنده هفت جایزه گرمی نیز شده. در سال 2008 در لیست منتشر شده از طرف مجله بیلبورد در مورد 100 هنرمند موفق نام او در رتبه بیست و یک  قرار داشت. همچنین وی یازده  آهنگ نامبر وان در سراسر جهان دارد و تاکنون بیست و سه و نیم میلیون نسخه از آلبوم‌های او در آمریکا فروش رفته است که یکی از پر فروش‌ترین خواننده‌های آمریکا محسوب می‌شود. در سال 2010 تک‌آهنگ OMG بیش از هفت  میلیون نسخه به فروش رسید و یکی از موفق‌ترین تک‌آهنگ‌های سال 2010 محسوب می‌شود.

آشر جوایز متعددی را در زمینهٔ موسیقی دریافت کرده‌است که از جمله ان می‌توان به هفت جایزه گرمی اشاره کرد. همچنین دریافت هشت جایزه American Music Awards که از جمله ان‌ها می‌توان به دریافت جایزه American Music Awards در بخش بهترین خواننده مرد سبک Soul/R&B در سال 2012 و همچنین دریافت جایزه American Music Awards در بخش بهترین آلبوم سبک R&B/Soul در سال 2010 و جوایز متعدد دیگر اشاره کرد. دریافت بیست جایزه Billboard Music Awards همچنین نامزد نه  جایزه Billboard R&B/Hip-Hop Awards که موفق به دریافت هر نه  جایزه شده‌است. دریافت 2 جایزه در مراسم‌های NRJ Music Awards France و People Choice Awards, USA

نامزد دوازده جایزه Soul Train Music Awards, USA که توانسته نه  جایزه را از ان خود کند.

دریافت سه  جایزه Radio Music Awards, USA

نامزد سی و یک جایزه MTV Awards که رقم قابل ملاحظه می‌باشد که از این بین توانسته شش جایزه را از ان خود کند.

و بسیاری جوایز و موفقیت‌ها ی دیگر که طی دوران هفده  ساله‌ای که پا به عرصه موسیقی گذاشته توانسته ان‌ها را کسب کند.

از فیلم‌های معروف او می‌توان به بازی در فیلم او همه چیز تمام است اشاره کرد.

آشر در چهارده  اکتبر سال 1978 در دالاس تگزاس به دنیا آمد. پدر او در زمانی که آشر یک ساله بود او را ترک کرد. او در کودکی به عنوان یکی از اعضای گروه کر کلیسا بود.اشر در سال 2007 با Tameka Foster مدل آمریکایی ازدواج کرد اما به دلیل برخی مشکلات در سال 2009 از همسرش جدا شد. اشر دو فرزند پسر از Tameka Foster دارد که اسم یکی از ان‌ها Naviyd Ely Raymond و دیگریUsher Raymond V می‌باشد. ازدواج باTameka Foster مشکلات زیادی را برای اشر به همراه داشت از جمله دادگاه‌های مکرر و شکایت‌های فراوان Tameka از اشر به دلیل ندادن پول سرپرستی نگهداری از فرزندان اشر. Tameka ادعا می‌کند که اشر ریموند چند هزار دلار برای حق سرپرستی و ماهیانه به او بدهکار است و این امر باعث شد مشکلات زیادی برای اشر به وجود اید. هر چند تمام آیین ادعاها شایعه بود و سرانجام دادگاه اشر را تبرعه کرد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 5 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Usher/Usher.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Usher/Usher.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Usher/Usher.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Usher/Usher.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Usher/Usher.part5.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید