Header

دانلود فول آلبوم 2PAC

فول آلبوم 2PAC

بیوگرافی:

لسنه پاریش کروکس که در شش سالگی نام خود را به آماروتوپاک شکور(Amaru shakur) تغییر داد، رپر معروف افریقایی-امریکایی بود که در هارلم شرقی نیویورک بدنیا آمد. “makaveli” , “2pac” , “Pac از القاب معروف او بود.

وی درشانزدهم ژوئن سال 1971 متولد شد و از سال 1988 شروع به فعالیت در سبک هیپ هاپ کرد.پاک هیچوقت از فضای اعتراضی و سیاسی اجتماعی دور نبود، و به دلیل اینکه مادر او “آفنی شکور” عضو گروه پلنگ های سیاه1  بود، توپاک نیز تحت تاثیر عقاید این گروه بزرگ شد. توپاک حتی قبل از بدنیا آمدن نیز در زندان بود! چرا که آفنی شکور به جرم بمب گذاری به سی سال زندان محکوم شده بود که بدون وکیل از خودش دفاع کرد و یک ماه قبل از بدنیا آمدن ماکاولی آزاد شد. توپاک فعالیت هنری خودش را در کودکی درمدرسه ی هنر بالتیمور در زمینه ی رقص باله، شاعری، بازیگری و موسیقی جاز شروع کرد و بعد از مدتی علاقمند به هیپ هاپ شد و در همان سنین اولین موزیک رپ خود به  اسم MC New york را ساخت.

توپاک در کالیفرنیا

آفنی مدتی بعد از بالتیمور توپاک را به کالیفرنیا فرستاد تا با خانواده ی یکی از دوستانش زندگی کند وجرقه های فعالیت های ناهنجار و غیرقانونی توپاک در کالیفرنیا خورد و کمی بعد خانه را ترک کرد و شروع به فروش مواد مخدر در خیابان ها کرد و با افرادی نظیر ری لوو آشنا شد و گروه هیپ هاپ دیجیتال آندرگروند(underground digital) را تشکیل دادند و او موفق شد تحت لیبل اندرگروند دیجیتال اولین سی دی از موزیک هایش را به نام  This is an EP”” ضبط کند. سرانجام این ستاره ی سیاه در بیست سالگی و بعد از انتشار البوم “2pacalypes now”به شهرت فوق العاده ای دست یافت. که می توانید لینک دانلود فول آلبوم خارجی این خواننده را در ادامه مشاهده کنید.

از او آلبوم های زیادی مانند:

All eyez on me(1996)

The Don killuminati:The 7 day theory(1996)

Me against the world(1995)

Until the end of time(2001)

Better dayz(2002)

R U Still down(1997)

منتشر شد، و از تِرَک های معروف او میتنوان so much pain , changes , hail mary , hit em up ,California love و dear mama (که برای مادرش آفنی خوانده شده )را نام  برد.

توپاک در زندگی پر حاشیه ی خودش بارها به عناوین مختلف اعم از درگیری مسلحانه، توهین به پلیس، درگیری و دعوا با دو مامور پلیس و تجاوز جنسی به زندان افتاد و یا محاکمه شد. او دشمنان بسیار زیادی داشت و دوبار هدف ترور و سو قصد قرار گرفت که در اولین ترور در مقابل یک استودیو ضبط توسط دو نفر پنج گلوله بهش شلیک شد اما در کمال تعجب زنده ماند! پاک بعد از این حمله  در دیس “تِرَک2Hit Em Up” افرادی از قبیل Notorious B.I.G 3و Puff Daddy را که قبل از این اتفاق از دوستان پاک بودند را متهم کرد که این سو قصد به دستور آنها انجام گرفته. سرانجام بعد از چند سال این افسانه ی موسیقی هیپ هاپ که به باور خیلی ها بزرگترین خواننده ی رپ تاریخ است در سن 25 سالگی بعد از تماشای یک مسابقه ی بوکس در ماشین دوباره مورد سو قصد قرار گرفت و به ضرب دو گلوله کشته شد.

پانوشت1:گروه پلنگ های سیاه گروهی افراطی و حزبی چپ گرا بودند که برای آزادی سیاهپوستان امریکا مبارزه میکردند.

پانوشت 2: diss track به تِرَکی گفته میشود که در آن رپر شخصی که با او دشمنی یا درگیری دارد را تخریب یا تهدید یا مسخره میکند.

پانوشت3: نوتوریوس بی آی جی نیز سالها بعد به همان شیوه که توپاک کشته شد مورد سوقصد قرار گرفت و کشته شد.

 


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 13 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part01.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part02.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part03.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part04.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part05.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part06.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part07.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part08.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part09.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part10.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part11.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part12.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/2PAC/2PAC.part13.rar

0

دیدگاهتان را بنویسید