Header

دانلود فول آلبوم AC/DC

فول آلبوم AC/DC

بیوگرافی:

AC/DC گروه راک استرالیایی که در سال 1973 توسط برادران مالکوم و انگوس یانگ در سیدنی شکل گرفت. این دو تا اخر در گروه باقی ماندند اما مالکوم بعدها به علت بیماری خود از گروه جدا شد.دگر اعضای این گروه کریس اسلِید ، استیو یانگ و اَکسل روز میباشند و اعضای جدا شده ی گروه علاوه بر مالکوم، دیو ایوانز، کولین بورگس ، کلیف ویلیامز، بون اسکات ، بریان جانسون، سیمون رایت، لری ون کریت، مارک ایوانز و فیل راد بودند.AC/DC قبل از انتشار اولین البوم خودشان یعنی High voltage  که در سال 1975 منتشر شد ، دستخوش تغییرات بسیار زیادی شد.تغییرات در عضویت در این گروه رفته رفته ثابت شد تا اینکه کلیف ویلیامز با مارک ایوانز جابجا شد تا البوم Powerage با حضور عضو جدید در  سال 1977 منتشر شد.

در فوریه ی سال 1980 چند ماه بعد از ضبط آلبوم Highway to hell خواننده اصلی و ترانه سرای گروه یعنی بون اسکات بدلیل مسمومیت الکلی درگذشت.مدتی گروه منحل تلقی میشد در صورتی که اعضا بایکدیگر مانده بودند و بعد از مدتی یک عضو جدید به نام برایان جانسون بعنوان جانشین بون اسکات اضافه شد و سال بعدش گروه اولین البومش با حضور جانسون به نام back in black را منتشر کرد که به عنوان یادبودی برای بون اسکات بود.

این گروه تقریبا سی البوم استودیویی منتشر کرد. و عضو 10 گروه و خواننده پرفروش تاریخ میباشد که با فروشِ قریب به 200 میلیون نسخه جزو ده پرفروش ترین خواننده ها یا گروه ها در تاریخ می باشند. آنها فقط در امریکا 71 میلیون نسخه فروختند! همچنین آلبوم back in black  که به عنوان البومی برای بازگشت این گروه و یادبودی برای بون اسکات عضو فقید آنها بود , دومین آلبوم پرفروش تمام دوران ها میباشد.از جوایز ارزشمند آنها میتوان به جایزه ی گرمی سال 2010 برای اهنگ war machine و عضویت در تالار مشاهیر راک اند رول اشاره کرد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 5 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/AC-DC/AC-DC.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/AC-DC/AC-DC.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/AC-DC/AC-DC.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/AC-DC/AC-DC.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/AC-DC/AC-DC.part5.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید