Header

دانلود فول آلبوم Beyonce

فول آلبوم Beyonce

بیوگرافی:

بیانسِی خواننده ، ترانه سرا ، بازیگر و رقاص امریکایی متولد و بزرگ شده ی هوستون تگزاس امریکا میباشد و اکنون در لس انجلس کالیفرنیا زندگی میکند.پدرش متیو نولز مدیر ضبط و مادرش تینا بیانسه آرایشگر و طراح لباس بود، یک برادر ناتنی و یک خواهر بنام سولانژ دارد که در حال حاضر او نیز یک خواننده موفق اما نه با شهرت جهانی استبیانسِی متولد 4 سپتامبر سال 1981 میباشد.

بیانسِی در سنین کودکی در رقابت های مختلف خوانندگی و رقاصی شرکت کرد و اولین بار به عنوان  خواننده ی اصلی گروه دستینیز چایلد که در سبک آر ان بی فعالیت داشتنند معروف و شناخته شد. تا 7 سالگی در مدرسه رقص تعلیم می دید و تک خوان کلیسا بود.مربی رقص او استعداد خاصی در او دید و بطور خصوصی شاگرد ممتاز خود را در مسابقات مختلف شرکت می داد.Beyonce در این مدت در 30 مسابقه محلی رقص و خوانندگی برنده شد.بیانسِی در سال 2003 اولین آلبوم خود بدون اعضای دستینیز چایلد را منتشر کرد.

از بیانسِی تا کنون چهار البوم منتشر شده است که ترک های دانلود آهنگ خارجی بیانسه به شرح زیر میباشند:

۲۰۰۳ Dangerously in Love

۲۰۰۶ روز تولد B’Day

۲۰۰۷ B’Day Deluxe Edition

۲۰۰ I Am… Sasha Fierce

بیانسه در سال 2008 با جی زی ، رپر معروف امریکا ازدواج کرد و بیانسه در سال 2011 در طی یک کنسرت وقتی رو صحنه با جی زی مشغول خواندن بودند اعلام کرد که حامله است.

بیانسه اکنون سه فرزند دارد.او تا کنون کاندید دریاف 78 جایزه شده است اما از این تعداد ، پنجاه و هشت جایزه ی گوناگون برده است. که از میان این جایزه ها به جایزه های امریکن میوزیک اواردز در سال های 2001 و 2002 و 2005 اشاره کرد. همچنین او 14 بار کاندید دریافت گرمی اواردز شده که توانسته سه بار این جایزه را ببرد.بیانسِی همچنین در دنیای فیلم و سینما هم موفق بوده و درشانزده فیلم بازی و صدا پیشگی کرده است.Pink panther , The lion king , Lemonade  فیلم هایی با بازی یا صداپیشگی او میباشد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 2 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Beyonce/Beyonce.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Beyonce/Beyonce.part2.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید