Header

دانلود فول آلبوم Bob Dylan

فول آلبوم Bob Dylan

بیوگرافی:

باب دیلن با نام اصلی رابرت آلن زیمرمن و ملقب به شکسپیر هم نسلان،  خواننده، نوازنده، ترانه سرا و نویسنده ی امریکایی بود که در بیست و چهارم مه 1941 در شهر دلوث از ایالت مینسوتای امریکا بدنیا آمد و در شهرملیبوی کالیفرنیا زندگی میکند.دیلن درسبک های پاپ ،راک، فولک، کانتری)محلی)، گاسپل(انجیل خوانی)  و بلوزفعالیت دارد.باب در نوجوانی به هنر علاقمند شد و در دانشگاه به اجرای ترانه های فولک و کانتری پرداخت و همچنین به نواختن و خواندن در کافه های محلی مشغول شد.

باب در سال 1960 از دانشگاه اخراج شد و به نیویورک نقل مکان کرد، جایی که اسطوره ی او “وودی گاتری” گیتاریست، خواننده و ترانه سرای معروف بخاطر بیماری نادر و مزمن عصبی بستری شده بود.او مرتب به ملاقات به وودی پرداخت و همچنین در کافه ها و کلاب ها به خوانندگی ادامه داد تا اینکه با موزیسین های دیگر آشنا شد و به سرعت شروع به نوشتن ترانه کرد و همچنین ترانه ی ” Song to Woody” (ترانه ای به وودی) رو نوشت و خواند.او در سال 1961 اولین قرارداد ضبط موزیک خود  را با کمپانی “Columbia Records” امضا کرد تا به عنوان یکی از تاثیرگذارترین صداهای محبوب موسیقی امریکا و حتی جهان شناخته شود

از باب آلبوم های بسیاری منتشر شده است که آلبوم های اخیر او به شرح زیر میباشند:

Together Through Life (2009), Tempest (2012), Shadows in the Night (2015) and Fallen Angels (2016)

همچنین موزیک”like a rolling stone” (همچو یک خانه به دوش) توسط مجله ی رولینگ استون بعنوان بهترین اهنگ کل تاریخ انتخاب شد! که در بخش دانلود آهنگ خارجی در پایین صفحه لینک دانلود فول آلبوم این خواننده قرار گرفته است.

باب بخاطر ابداع یک بیان جدید در ترانه سرایی در سال 2016 برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات شد، اما هیچگاه تماس مسئولان نوبل را جواب نداد و با وجود اینکه همزمان با مراسم نوبل او در لاس وگاس روی صحنه بود، هیچ واکنشی به این جایزه نشان نداد! اما در نهایت در 28 اکتبر 2016 او اعلام کرد که این جایزه را میپذیرد. او همچنین برنده ی 10 جایزه ی گرمی و برنده ی جایزه ی ویژه ی پولیترز در سال 2008 میباشد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 12 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part01.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part02.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part03.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part04.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part05.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part06.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part07.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part08.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part09.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part10.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part11.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Bob%20Dylan/Bob%20Dylan.part12.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید