Header

دانلود فول آلبوم Celine Dion

فول آلبوم Celine Dion

بیوگرافی:

سلین دیون، با نام کامل سلین ماری کلودت دیون (به فرانسوی : Céline Marie Claudette Dion)،خواننده کانادایی تباری است که در 20مارس ۱۹۶۸ در منطقه‌ای حوالی کبک به نام روپانتینی به دنیا آمد.

این خواننده فرانسوی زبان اولین و دومین آلبوم خودر را در سال ۱۹۸۱ عرضه کرد، و پس از آن سری دیسک‌های خود را در کبک راهی بازار کرد و بافاصله به موفقیت رسید.سلین دیون در سال ۱۹۸۳ و با ترانه‌ای با عنوان «از عشق یا از دوستی» در فرانسه شناخته شد. بین سالهای ۱۹۸۶ تا ۱۹۸۹ شیوه پوشش و سبک موسیقایی خود را متحول کرد و با کمپانی سی بی اس ( سونی بی ام جی در آینده) قرارداد بست، سپس به هدف آماده کردن خود برای ارائه کارهایی در سطح بین المللی زبان انگلیسی را فرا گرفت. اولین آلبوم سلین دیون به زبان انگلیسی و با عنوان “Unison” در سال ۱۹۹۰ عرضه شد (که در ادامه دانلود آهنگ خارجی این خواننده قرار داده به صورت رایگان قرار داده شده است )و به او این اجازه را داد تا خود را در  ایالت متحده و پس از آن کل دنیا معرفی کند.پس از آن، وی به تناوب آلبوم‌های فرانسوی و انگلیسی خود را راهی بازار کرد و موفق شد خود را به عنوان یکی از مهمترین زنان خواننده به این دو زبان معرفی کند.

در ۱۹۹۹ و در اوج موفقیت، اعلام کرد که قصد دارد دو سال در کارش وقفه بیندازد؛ با این هدف که زندگی مشترک‌ش را شروع کند و تمام وقتش را با همسرش که در آن زمان برایش تشخیص سرطان داده بودند بگذراند. وی در سال ۲۰۰۲ به عرصه موسیقی بازگشت و قراردادی سه ساله که بعدتر تا پنج سال تمدید شد برای ارائهٔ چهار یا پنج برنامه در هفته درسیزارز پالاسلاس وگاس، امضا کرد. موسیقی سلین دیون نمایانگر تاثیر جریانات متنوع موسیقایی، از پاپ/راک گرفته تا کلاسیک است. علیرغم انتقاداتی که به اختلاط و تنوع ژانر در اغلب آلبوم‌هایش می‌شود، شهرت وی بیشتر به دلیل شایستگی صدای وی از لحاظ فنی می‌باشد.

سلین دیون تا کنون بیش از دویست میلیون نسخه از دیسکهای خود را در سراسر دنیا فروخته است. وی علاوه بر مراسم جوایز جهانی موسیقی در سال ۲۰۰۷، همچنین موفق به کسب Legend Award، به پاس «موفقیت جهانی و مشارکت مثال زدنی‌اش در صنعت. او در خانواده‌ای فقیر در شارلمانی واقع در ایالت کبک بدنیا آمد و با کمک مدیر برنامه‌ها و همسر آینده‌اش vرنه آنژلی که برای تأمین مالی اولین برنامهٔ او خانه‌اش را گرو گذاشته بود، ستاره‌ای جوان در جامعهٔ فرانسوی‌زبان کانادا شد.

در ۱۲ سالگی، با همکاری مادر و برادرش ژاک به ساخت اولین ترانه خود، «تنها یک رویا بود»، پرداخت. برادرش میشل دیون قطعه را به منیجر موسیقی رنه آنژلی، که نام وی را از پشت آلبومی از ژینتو رنو یافته بود، فرستاد.آنژلی از صدای دیون به گریه افتاد و تصمیم گرفت که وی را به ستاره ای در موسیقی بدل سازد.زمانی که او ۱۸ ساله بود، پس از دیدن اجرایی از مایکل جکسون، تصمیم گرفت که به هنرمندی موفق نظیر او تبدیل شود.این ستاره بعدها در اروپا و آسیا به دلیل بردن جوایز فستیوال جهانی موسیقی پاپ یاماها در سال ۱۹۸۲ و رقابت یوروویژن ۱۹۸۸ شناخته شد.دیون تا کنون در سبکهای متفاوتی کار کرده‌است از پاپ و راک  تا موسیقی‌های مذهبی و کلاسیک و آثار او تحسینهای فراوانی را به خود جذب کرده‌اند. او به خاطر توانایی تکنیکی، صدا و شیوهٔ خواندن قدرتمند خود معروف شده‌است.در سال ۲۰۰۴، بعد از فروش مجموع ۱۷۵ میلیون آلبوم جایزهٔ ویژه الماس از جوایز جهانی موسیقی برای پرفروشترین آثار یک خوانندهٔ زن در جهان به او تقدیم شد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 15 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part01.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part02.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part03.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part04.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part05.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part06.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part07.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part08.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part09.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part10.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part11.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part12.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part13.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part14.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Celine%20Dion/Celine%20Dion.part15.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید