Header

دانلود فول آلبوم Cesaria Evora

فول آلبوم Cesária Évora

بیوگرافی:

سزاریا اوورا خواننده ی متولد میندلو،کپه وردِ بود که در تاریخ 27 آگوست 1941  بدنیا آمد.پدر سیسه(نامی که دوستانش او را صدا میکردند( یک موزیسین پاره وقت بود و وقتی سیسه هفت ساله بود فوت کرد و سیسه در ده سالگی به یتیم خانه سپرده شد، چرا که مادرش دونا جوآنا نمیتوانست هر شش فرزندش را بزرگ کند.وقتی شانزده ساله بود توسط دوستش ترغیب شد که به یک میخانه که برای ملوانان بود برود و خوانندگی کند.در دهه شصت در کشتی هایی که برای پرتغالی ها بود و در میندلو توقف میکرد آواز میخواند.همچنین در بارها نیز به خوانندگی مشغول بود و بهمین علت تا سال 1988 هیچ موزیک استودیویی ای نداشت و به خوانندگی در بار بسنده میکرد.مشهور ترین ترانه ی او سوداد میباشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. و لینک دانلود آهنگ خارجی این خواننده در پایین قرار دارد.

این آوازه خوان برهنه( نامی که طرفدارانش به او دادند زیرا با پاهای برهنه روی صحنه میرفت) با چهارمین البوم خودش به نام “خانوم پرفومادو” که در سال 1992 منتشر شد همه ی چشم ها را به روی خودش خیره کرد و توانست 300 هزار نسخه در سراسر جهان بفروشد.ایوورا توانست در طول حیات خو ده البوم منتشر کند.ایوورا با مصرف بیش از حد الکل و سیگار سلامتی خود را مختل کرده بود و در نهایت در سال 2008 در حالی که در حال برگذاری تور استرالیا بود سکته قلبی کرد و سرانجام در سال 2011 درگذشت. با فوت ایوورا دو روز عزای عمومی در زادگاهش کیپ ورد اعلام شد.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 2 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Cesaria%20Evora/Cesaria%20Evora.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Cesaria%20Evora/Cesaria%20Evora.part2.rar

 

موزیک ویدیو هنرمند

0

دیدگاهتان را بنویسید