Header

دانلود فول آلبوم Enrico Macias

فول آلبوم Enrico Macias

بیوگرافی:

گاستون گراناسیا (به فرانسوی: Gaston Ghrenassia) که با نام هنری انریکو ماسیاس (به فرانسوی: Enrico Macias) (ٔمتولد 11 دسامبر 1938) شناخته می شود آهنگساز و خوانندهٔ یهودی ـ الجزایری موسیقی پاپ است. او در شهر کنستانتین در الجزایر در سواحل مدیترانه متولد شد و در سال 1961، پیش از جدایی الجزایر از امپراطوری فرانسه، همراه با خانواده‌اش به فرانسه نقل مکان نمود. ماسیاس فعالیت موسیقی خود را در سال 1662 با تک ‌آهنگ “خداحافظ سرزمین من” شروع کرد و در مدت کوتاهی با ترانه‌هایی که عمدتاً تحت تاثیر اسلوب شرقی بودند به شهرت رسید. محبوبیت ماسیاس بیشتر ناشی از ترانه های دهه 70 اوست. وی جز معدود خوانندگانی ست که توانسته بیش از 50 سال در قله ی هنر بماند.

پدر او خود نوازنده شهیر ویولون بوده است. او فعالیت کاری خود را ابتدا بعنوان یک معلم مدرسه شروع کرد. در همین احوالات یادگیری نواخت گیتار را نیز آغاز نمود. عموما او به منزل پسرخاله ی خود رفته و نزد او به یادگیری اصول نواخت گیتار میپرداخت. او بعدها به دوستانش گفته است که پسرخاله ی او نقش بسیار مهمی در علاقه مندی وی به موسیقی داشته است.در اوایل دهه ی شصت مردم الجزایر جنگ استقلال خود را برای جدایی از فرانسه شروع نموده بودند. به همین علت زندگی برای افرادی که ریشه های غربی داشتند در آن کشور مشکل شده بود. خوانواده ی انریکو عمدتا مخالف استقلال از فرانسه بودند به همین علت برخی از آنان توسط استقلال طلبان کشته شدند. در این ایام بود که پدر انریکو همراه همسرش سوزی مجبور به تحمل تبعید خود خواسته در خاک فرانسه شدند.در ابتدا انرکو فعالیت شغلی خود را در شهر آنژرتوی شروع نمود ولی بعد ها به پاریس نقل مکان کرد. بعد از پایان دادن به کار خود در زمینه تدریس در مدارس او شروع به اجرای برنامه در کافه های پاریس نمود. عمدتا در این زمان موسیقی او متاثر از موسیقی تلفیقی عربی غربی بود که منجر به شهرت او در میان موسیقی دوستان فرانسوی گشت.

در سال 1963 انریکوی جوان اولین آلبوم خود را با نام ” آن لحظه که وطنم را ترک کردم” را منتشر کرد. بعد ها این آلبوم باعث شد که ماسیاس بتواند جایزه بین المللی “خواننده ی صلح” را از آن خود کند. بعد ها او نائل به دریافت لقب شوالیه از رییس جمهور فرانسه نیز گشت.

برخی از دست آوردهای او:

  1. در سال 1965 وی نائل به جایزه ی ونسان اسکوتو شد
  2. در سال 1976 وی موفق به درسافت جایزه دیسک طلایی از جشنواره ملیسا شد
  3. در سال 1980 از طرف سازمان ملل متحد به نام “خواننده صلح” ملقب گشت
  4. در سال 1997 از سوی کوفی عنان به عنوان صفیر صلح سازمان ملل منتخب شد

اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 7 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Enrico%20Macias/Enrico%20Macias.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Enrico%20Macias/Enrico%20Macias.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Enrico%20Macias/Enrico%20Macias.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Enrico%20Macias/Enrico%20Macias.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Enrico%20Macias/Enrico%20Macias.part5.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Enrico%20Macias/Enrico%20Macias.part6.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Enrico%20Macias/Enrico%20Macias.part7.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید