Header

دانلود فول آلبوم Frank Sinatra

فول آلبوم Frank Sinatra

بیوگرافی:

فرانسیس آلبرت «فرانک» سیناترا (به انگلیسی: Francis Albert (Frank) Sinatra) (متولد 12 دسامبر 1915 و در گذشته ی 12 دسامبر 1998) خواننده و هنرپیشهٔ آمریکایی بود که توانست به شهرت جهانی دست یابد. از فرانک سیناترا به عنوان صدای بهشتی یاد میشود. زیرا که طرفدارانش معتقدند صدای اون بقدری زیباست که باید ریشه در آسمان داشته باشد. فرانک سیناترا یکی از موثرترین هنرمندان قرن بیستم است که آثار او بر بسیاری از هنرمندان دیگر تاثیر گذار بوده است. همچنین وی یکی از پرفروشترین خوانندگان تمام دوران هاست. وی در نیوجرسی بدنیا آمد. پدرش اصالتا ایتایایی بود. او بعدا بعنوان تک خوان بعد از امضای قرارداد با کمپانی کلمبیا رکوردز به موفقیت سرشاری دست یافت. او آلبوم ” صدای فرانک سیناترا” را در سال 1946 منتشر نمود. در سالهای دهه 50 موفقیت او اندکی فروکش کرد.

زندگی‌نامه

سیناترا در ۱۲ دسامبر 1915 در هابوکن، نیوجرسی به دنیا آمد و در 14 مهٔ 1998 در 83 سالگی در وست هالیوود، کالیفرنیا درگذشت. او تک فرزند خانواده بود. در ابتدای تولد به علت وزن بیش از حد کم او پزشکان محجبور شدن او را در بیمارستان تا مدتی نگاه دارند. وزن او بحدی کم بود که پزشکان امید اندکی برای زنده ماندن او د اشتند. متاسفانه در حین درمان زخمی روی گونه ی او ایجاد شد که تا در لحظه مرگ آثار آن بر گونه فرانک مشاهده میشد. بعد ها در دوران بحران اقتصادی دهه 30 در ایالات متحده مادر فرانک پول زیادی را در اختیار او قرار میداد. این مسئله باعث شده بود او بتواند به گونه ای زندگی کند که هم دوره ایهایش از انجام آن ناتوان بودند. در دوران جوانی به گروههای مختلف موسیقی ملحق شد و بیشتر به اجرای موسیقی در سبک جاز می پرداخت.

بعد از مشهور شدن گاها او به اجرای موسیقی برای موسسات خیریه به صورت رایگان می پرداخت و درآمد آن را به آن موسسات میبخشید تا در امورد خیرخواهانه مصرف کنند. او در فیلمهای زیادی نیز به ایفای نقش پرداخته است گرچه در مجموع شهرت سیناترا بیشتر بعلت آثار موسیقایی وی است. لینک دانلود آهنگ خارجی سیناترا در پایین صفحه موجود است.

خوانندگی

وی دورهٔ موسیقی خویش را در دوران سوینگ، با هری جیمز و تامی دورسی شروع کرد.سیناترا به‌عنوان موفق‌ترین خوانندهٔ تک‌خوان اواسط دههٔ 1940 شناخته شد.او به‌خاطر صدای صاف و شخصیت جذاب خود شهرت داشت. سیناترا در عین حال یکی از اعضای گروه دار و دستهٔ موش‌ها (Rat Pack) بود که دیگر اعضای آن دین مارتین، سامی دیویس جونیور و پیتر لاوفورد بودند.نشریهٔ رولینگ استون از سیناترا به‌عنوان بزرگ‌ترین ترانه‌خوان پاپ قرن بیستم یاد کرده‌است. او در دوران کاریِ خود بیش از 1400 ترانه اجرا کرد و 10 جایزهٔ گرمی گرفت.

هنرپیشگی

کار حرفه‌ای او از دههٔ 1950 شروع شد. سیناترا همچنین در 58 فیلم بازی کرد. وی در 1945 با بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جانی تازه گرفت.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 19 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part01.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part02.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part03.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part04.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part05.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part06.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part07.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part08.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part09.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part10.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part11.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part12.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part13.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part14.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part15.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part16.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part17.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part18.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Frank%20Sinatra/Frank%20Sinatra.part19.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید