Header

دانلود فول آلبوم Metallica

Metallica

فول آلبوم Metallica

بیوگرافی:

متالیکا (به انگلیسی: Metallica) یک گروه موسیقی هوی متال آمریکایی است که در سال 1981 در شهر لس آنجلس فعّالیّت خود را آغاز کرد و سپس در سال 1981 اوّلین آلبومش با نام همه‌شان را بکش منتشر شد. متالیکا تاکنون 10 آلبوم استودیویی، 3 آلبوم زنده، 5 کار اضافه (Extended Play)،‏ 24 نماهنگ و 45 تک‌آهنگ منتشر کرده‌است. این گروه 9 بار برندهٔ جایزه گرمی شده‌است و 6 تا از آلبوم‌هایش به‌طور پی‌درپی در «رنکینگ بیلبورد 200» از شماره یک کار خود را شروع کرده‌است که این یک رکورد محسوب می‌شود. در سال 2018 متالیکا برنده جایزه معتبر پولار در سوئد شد متالیکا نخستین گروه هوی متالی است که برنده جایزه پولار می‌شود. آلبوم سال 1991 آن‌ها، متالیکا، بیش از 15 میلیون نسخه در ایالات متحده و 51 میلیون در سرار جهان فروش داشته که آن را بیست و پنجمین آلبوم پرفروش آمریکا ساخته‌است. گروه با انتشار آلبوم آهنربای مرگ به فروش کلّی 100 میلیون نسخه در جهان رسید. متالیکا یکی از بهترین گروه‌های ترش متال است به گونه‌ای که عضوی از باشگاه «چهار بزرگ» ترش متال به حساب آمده و طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد که می توانید دانلود فول آلبوم خارجی این گروه متال را از سایت زاز موزیک دانلود کنید.

سال‌های اولیه

در 28 اکتبر سال 1981 لارس اولریش نوازنده درام به جیمز هتفیلد نوازنده گیتار و خواننده پیشنهادی می‌کند که جیمز نمی‌تواند آن را رد کند: «من برای گروهم، بر روی آلبوم جدید اسلیگل جایی برای یک آهنگ دارم».حقیقت این است که لارس تا آن زمان گروهی نداشت ولی آن روز، هنگامی که جیمز به او پیوست این گروه دیگر شکل گرفته بود. آن دو اولین آهنگ را با یک دستگاه ارزان قیمت ضبط کردند درحالیکه جیمز وظیفه خواندن و نواختن گیتار ریتم و بیس را به عهده گرفت، لارس نواختن درام را به عهده گرفت و به تنظیمات موسیقی کمک کرد و نقش گرداننده را داشت. سرانجام ران مکگاونی برای نواختن گیتار بیس به گروه پیوست و دیو ماستین وظیفه نواختن گیتار را اتخاذ کرد. گروه اسم خودمانی متالیکا به معنی «یورش متال جوان» را انتخاب کرد و شروع به اجرای برنامه در شهر لس آنجلس کرد و در گشایش کنسرت گروه‌هایی چون ساکسون قطعاتی اجرا می‌کرد. آن‌ها سرانجام دمویی تمام عیار به نام «تا شلاق هست زندگی نیست» را ضبط کردند. این دمو در داخل و خارج توسط لارس و دوستان خرید و فروش‌کننده نوارهای متالش پخش شد. «تا شلاق هست زندگی نیست» توجه جمعیت زیرزمینی متال را برانگیخت و گروه علاقه‌مندانی خصوصاً در سانفرانسیسکو و نیویورک پیدا کرد. سپس دو برنامه در سانفرانسیسکو اجرا کردند و گروه تماشاچیان آنجا را از تماشاچیان «آنجایند که دیده شوند» در لس آنجلس، دوستانه‌تر یافت. آنجا همچنین توجه گروه خوب و آینده‌دار تروما خصوصاً نوازنده گیتار بیس آن‌ها یعنی کلیف برتون را جلب کردند. سرانجام متالیکا به شمال ایالت نقل مکان کرد و کلیف به گروه پیوست. در نیویورک یک نسخه از «تا شلاق هست زندگی نیست» به صفحه‌فروشی جان زازولا که به درستی بهشت متال نام داشت راه یافت. زازولا به سرعت متالیکا را استخدام کرد تا به شرق بیایند و چند برنامه اجرا و یک آلبوم ضبط کنند. گروه به نیویورک رفت، تنها برای اینکه به اطلاع گرداننده و تولیدکننده خود برسانند که: «نوازنده گیتار لید ما باید برود». رادی مارک ویتاکر گیتاریست گروهی را در سانفرانسیسکو پیشنهاد کرد و در اوّل آوریل 1983 کرک همت به متالیکا پیوست.

مرگ کلیف برتون و ورود جیسون نیوستد.

جیمز در 26 سپتامبر 1986 برای انجام وظایف خود دوباره به گروه پیوست. امااین آخرین باری بود که گروه با کلیف برنامه اجرا کرد. صبح روز بعد اتوبوس حامل اعضای گروه که به سمت سوئد می‌رفت بر روی یخ لیز خورد و کلیف که نزدیک پنجره بر روی تخت خواب بود در اثر این اتفاق به بیرون پرتاب شد و اتوبوس بر روی او افتاد. جیمز در آن لحظه از شدت عصبانیت می‌خواست راننده را بکشد ولی بقیه اعضا مانع این اتفاق شدند. کلیف علاوه بر نوازندگی بیس، برای گروه مثل معلم و مربی نیز بود. او فرزانگی موسیقایی و نگرش «خودت باش» را در اختیار گروه می‌گذاشت. مدتی پس از مرگ کلیف اعضا می‌خواستند گروه را منحل کنند اما آن‌ها روزی به هم گفتند که اگر کلیف بود از آن‌ها می‌خواست که ادامه دهند؛ جیسون نیوستد از میان 45 درخواست‌کننده برای عضویت در متالیکا انتخاب شد. علت این انتخاب توانایی‌های او و داشتن عادت‌های مشابه با گروه بود. تصمیم بر این گرفته شد که مجدداً به حال و هوای تور بازگردند تا هم نوازندهٔ بیس جدید را با امور آشنا کنند هم سرپوشی بر غم از دست دادن کلیف بگذارند. گروه به بهانه معرفی جیسون صفحه‌ای از کلیه آهنگ‌های ضبط‌شده منتشر کرد. صفحه با نام «بازدیدی دوباره-دوباره از روزهای گاراژ» منتشر شد که به نظر دنبالهٔ «بازدیدی دوباره از روزهای گاراژ» است که در سال 1984 به‌صورت «طرف دوم» منتشر شده بود.

برای دانلود آهنگ خارجی از این گروه به ادامه ی صفحه سایت زاز موزیک مراجعه کنید.

ورود رابرت تروهیو در تاریخ 5 فوریه 2003 رابرت تروهیو رسماً به عنوان نوازنده گیتار بیس جدید متالیکا معرفی می‌شود و به همراه گروه در تور دیوانه‌وار عصبانی از دنیا آغاز به کار می‌کند.

اعضای کنونی و پیشین

 • لارس اولریش: درام –  جیمز هتفیلد: آواز، گیتار ریتم – کرک همت: گیتار لید – رابرت تروهیو: گیتار بیس
 • دیو ماستین: گیتار لید – کلیف برتون: گیتار بیس – جیسون نوستد: گیتار بیس  – ران مک‌گاونی:گیتار بیس  – لوید گرانت:گیتار لید

 


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 9 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part5.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part6.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part7.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part8.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Metallica/Metallica.part9.rar

 

موزیک ویدیو هنرمند

2

  • با سلام
   تمامی فایلها چک شده اند و سالم هستن و لینکها هم مشکلی ندارد ولی درباره مشکل شما
   دوست عزیز شما باید تمام پارتها رو ابتدا دانلود کنید و در یک پوشه قرار بدید سپس فقط تاکید می کنم فقط پارت شماره 1 رو اکسترکت کنید. ضمنا اگر چند بار دانلود کرده باشید ممکن است که دانلود منیجر شما پسوند به فایل دانلودی اضافه کرده باشد که شما باید اون پسوند رو از طریق Rename کردن فایل بردارید و سپس فایل شماره 1 رو اکسترکت کنید .( پسوند معمولا به این صورت اضافه می شود: آندرلاین و یک عدد مثلا: 2_ که شما باید آنرا از انتهای فایل پاک کنید ) توجه کنید اگر داخل فایلها رو ببینید به نظر میاد چیزی داخلشون نیست ولی وقتی Part 1 رو اکسترکت کنید بطور کامل تمامی فایلها اکسترکت میشن .
   حالت درست اسم فایلهای دانلودی شما باید به این صورت باشد تا بدون خطا اکسترکت شود :
   Metallica.part1.rar
   Metallica.part2.rar
   Metallica.part3.rar
   Metallica.part4.rar
   Metallica.part5.rar
   Metallica.part6.rar
   Metallica.part7.rar
   Metallica.part8.rar
   Metallica.part9.rar

   باز هم تاکید می کنم فقط Part1 رو باید اکسترکت کنید Part های دیگر رو نه باز کنید و نه اکسترکت کنید!!

   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید