Header

دانلود فول آلبوم Michael Buble

Michael Buble

فول آلبوم Michael Buble

بیوگرافی:

مایکل استیون بوبله (به انگلیسی: Michael Steven Bublé) (زادهٔ 9 سپتامبر 1975) خواننده و ترانه‌سرای کانادایی است. او موفق به کسب چندین جایزه، از جمله چهار جایزه گرمی و چند جایزه جونو شده‌است. اولین آلبوم او به تاپ‌تِنِ کانادا و انگلستان نیز دست یافته‌است. موفقیت‌های او در سراسر جهان ادامه دارد. در سال 2005 آلبوم «وقت آن رسید» و در سال 2007 آلبوم «فکر کن من بی‌مسئولیتم» موفقیت‌های تجاریِ بزرگ‌تری برای وی به ارمغان آورد: رسیدن به شمارهٔ یک در چارت کانادا و بیلبورد 200 در ایالات متحدهٔ آمریکا و استرالیا. تاکنون بیش از 35 میلیون نسخه از آلبوم‌های او در سراسر جهان به فروش رسیده‌است.

بوبله کار خود را از سال 2000 آغاز کرد. شایعه است روز دستار نخست وزیر اجرای او را در جشنی مشاهده می کند. او بعد از بدست آوردن نسخه ای از یکی از کارهای او آن را به همسرش و فردی بنام مولنوری نشان میدهد. در نهایت مولنوری از بوبله برای اجرای موسیقی در عروسی دخترش دعوت بعمل می آورد. از بخت او در آن مهمانی دیوید فوستر که خود برنده ی چند جایزه گرمی ست حضور داشته است. در ابتدا فوستر از اینکه قراردادی را با وی امضا کند چندان اطمینان خاطر نداشته است.

چراکه دقیقا نمیدانسته که واکنش بازار به سبک موسیقی بوبله چیست. فوستر با وکیل خود برای مدتی به لس آنجلس نقل مکان میکند تا فوستر را متقاعد کند که با او قراردادی امضا کند. در نهایت فوستر میپذیرد در صورتی که بوبله بتواند هزینه ی انتشار اولین آلبوم خود را که بالغ بر نیم میلیون دلار بوده بپردازد با اون قرارداد امضا خواهد کرد.

از طریق وب سایت زاز موزیک دانلود آهنگ خارجی این خواننده فراهم شده است.

برخی از آثار او:

BaBalu (2001)

Dream (2002)

Michael Bublé (2003)

It’s Time (2005)

Call Me Irresponsible (2007)

Crazy Love (2009)

Christmas (2011)

To Be Loved (2013)

Nobody but Me (2016)

Love (2018)

دانلود فول آلبوم خارجی این خواننده از طریق لینک های مندرج در ذیل به طور رایگان امکان پذیر است.

 


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 5 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Michael%20Buble/Michael%20Buble.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Michael%20Buble/Michael%20Buble.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Michael%20Buble/Michael%20Buble.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Michael%20Buble/Michael%20Buble.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Michael%20Buble/Michael%20Buble.part5.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید