Header

دانلود فول آلبوم Patsy Cline

Patsy Cline

فول آلبوم Patsy Cline

بیوگرافی:

پتسی کلاین ( به انگلیسی: Virginia Patterson Hensley ) که نام اصلیش ویرجینیا پترسون هنسلی است خواننده ی سبک کانتری آمریکاییست که در دهه های 50 و 60 میلادی فعالیت میکرد. او بعد ها سبک خود را به پاپ تغییر داد که موفقیت او را دوچندان نمود. او در سن سی سالگی در یک سانحه ی هوایی کشته شد.

کلاین بیشتر بعلت صدای پرطنین خود شناخته میشود. او توانست به همراه کیتی ولز جای پای زنان را در موسیقی سبک کانتری باز کند. پیش از این عموما این سبک موسیقی در حیطه ی مردان قرار داشت و زنان نتوانسته بودند به این عرصه راه یابند. او در یک خانواده ی فقیر به دنیا آمده بود و سالهای ابتدایی زندگی خود را در فقر بزرگ شده بود. بعد ها او توانست علاوه بر کسب شهرت و موفقیت بر فقر نیز فائق آمده و زندگی مرفهی را برای خود دست و پا کند. البته باید افزود او این موفقیتها را ساده بدست نیاورده بود. همانطور که گفته شد او جزو اولین گروهی از زنان بود که به این سبک موسیقی اشتغال داشتند به همین قرار راه یابی به این عرصه برای او بسیار مشکل بود.

او در ابتدا موفقیت نسبی خود را با نشر ترانه ی ” پیاده روی بعد از نیمه شب” بدست آورد. وی از طرف موسسه ی VH1 به عنوان یازدهمین زن پرنفوذ تاریخ در زمینه موسیقی برگزیده شده است. همچنین بعنوان رتبه ی نخست لیست “چهل زن برتر موسیقی کانتری” نیز دست یافته است.وقتی پتسی سیزده ساله بود به تب وخیمی مبتلا شد. پزشکان بیماری او را عفونت شدید گلو تشخیص داده بودند. خودش میگوید: زمانی که از این عفونت رها شدم بنظرم آمد صدایم شبیه کیت اسمیت شده. از همانروز بخودم قول دادم مثل او خواننده بزرگی شوم.”
پتسی با یک پمانکار به نام جرارد ادوارد کلاین ازدواج کرد. ازدواج آنها در تاریخ هفتم مارس 1953 بود . گرچه در مارس یال 1957 از هم جدا شدند. از این ازدواج فرزندی به جای نمانده است. گفته می شود دلیل جدایی آنها اصرار پتسی برای ادامه کارش از یک سو و اصرار همسرش به در خانه ماندن او مربوط می شده است. پتسی تا آخر عمرش با نام خانوادگی شوهر سابقش فعالیت هنری خود را ادامه داد.
پتسی دوباره در ماه مه 1957 با چارلز ان ازدواج نمود. او از شوهر دومش بعنوان “عشق زندگیم” یاد میکرد. آن دو با هم صاحب دو فرزند شدند. یکی از فرزندانش به نام چارلی پس از مرگش در کنار او دفن شد.

در نهایت او در سال 1963 در حالیکه در هواپیمای شخصی خود مسافرت میکرد دچار سانحه شد و زندگی را بدرود گفت. منتقدین در مورد پتسی میگویند که او استانداردهای خوانندگی در سبک کانتری را ارتقا داده است و پس از او خوانندگان این سبک برای موفقیت باید تلاش بیشتری کنند. تا زمانی که پتسی معروف شود معمولا از کیتی ولز بعنوان خواننده برتر زن در عرصه ها یاد میشد ولی پس از او این عنوان به او اختصاص یافته است.

Studio albums
1957: Patsy Cline
1961: Patsy Cline Showcase
1962: Sentimentally Yours
Posthumous studio albums
1963: The Patsy Cline Story, Decca Records compilation
1964: A Portrait of Patsy Cline
1964: That’s How a Heartache Begins
1980: Always

دانلود فول آلبوم خارجی پتسی از طریق لینک زیر فراهم است.

 


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 4 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Patsy%20Cline/Patsy%20Cline.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Patsy%20Cline/Patsy%20Cline.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Patsy%20Cline/Patsy%20Cline.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Patsy%20Cline/Patsy%20Cline.part4.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید