Header

دانلود فول آلبوم Scooter

فول آلبوم Scooter

بیوگرافی:

اسکوتر (به انگلیسی: Scooter) نام یک گروه موسیقی هارد دنس آلمانیست که در هامبورگ پایه‌گذاری شد. این گروه تاکنون بیش از ۲۵ میلیون نسخه از کارهایش را فروخته‌است و بیش از ۸۰ جایزهٔ طلا و پلاتینیوم را از آن خود کرده‌است. این گروه با ۲۳ تک‌آهنگ که در فهرست برترین ۱۰ آهنگ‌ها قرار گرفته‌اند عنوان موفق‌ترین آثار تک‌آهنگ آلمانی را به خود اختصاص داده‌است.

تاریخچه:

اسکوتر نام یک گروه تکنو آلمانی است که در ابتدا اعضای این گروه متشکل بود از Jens Thele(مدیر)، اچ.پی.بکستر:(خواننده-نام واقعی:Hans-Peter Geerdes-متولد ۱۹۶۶)، Rick j jordan ( آهنگساز اول، متخصص صدا و ملودی موزیک، نام واقعی:Hendrik Stedler-متولد ۱۹۶۸) و ferris bueller (آهنگساز دوم، تنظیم کنندهٔ ریتم و بیس موزیک، پسرعمهٔ خواننده-نام واقعی:Sören Bühler -متولد:۱۹۷۱). سه نفر از این افراد عضو ثابت هستند و تنها عضو تغییرپذیر آهنگساز دوم است که در طول زمان جایش را به کس دیگری می‌دهد.

البته پیش از تشکیل اسکوتر، اچ.پی.بکستر و ریک به همراه چند آهنگساز سینتی پاپ دیگر گروه پاپ celebrate the nun را در سال ۱۹۸۶تشکیل داده بودند. پس از آن در سال ۱۹۹۳ آن دو اول با Jens thele و سپس با ferris bueller آشنا می‌شوند و با هم گروه ریمیکسی به نام The loop تشکیل می‌دهند که پس از یافتن استعداد بالای خود در این زمینه (با مطرح شدن به عنوان یکی از گروه‌های خوب ریمیکس در آلمان) تصمیم به ایجاد یک پروژهٔ موزیک معمولی تحت نام اسکوتر در شهر هانوفر می‌کنند و اولین سینگل خود به نام valle de larmes را منتشر می‌کنند که سریعاً در چارت آلمان در رتبهٔ ۸ قرار می‌گیرد. بعد از این موفقیت بود که آنها پروژهٔ کوچک خود را تبدیل به یک گروه مشهور بین‌المللی می‌کنند.

 


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 5 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Scooter/Scooter.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Scooter/Scooter.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Scooter/Scooter.part3.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Scooter/Scooter.part4.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Scooter/Scooter.part5.rar

0

دیدگاهتان را بنویسید