Header

دانلود فول آلبوم Shaggy

Shaggy

فول آلبوم Shaggy

بیوگرافی:

شگی ( به انگلیسی: Shaggy ) هنرمند اهل جامائیکاست که در واقع اورویل ریچارد برل نام داشته است. او در بیست و دوم ماه اکتبر سال 1968 چشم به جهان گشود. او موزیسین خواننده و دی جی است و سابق بر این در نیروی دریایی ایالات متحده خدمت کرده است.شهرت او بیشتر به تک آهنگهای مشهوری مانند ” اوه کارولینا” “بترکون” ” من گناهکار نیستم” و ” فرشته” مربوط است.او نام خود را از روی شخصیت کارتونی در انیمیشن اسکوبی دو برگزیده است.او خوانندگی را از کف خیابا شروع کرد. بعد ها در کلاسهای موسیقی ثبت نام نمود و یکسال بعد وارد عرصه ی حرفه ای تولید و نشر موسیقی شد.پسر او بنام اونیل برل نیز تحت نام راب بنکس رپر مشهوری ست.

او در سال 1988 به نیروی دریایی ایالات متحده پیوست. او در مدتی نیز در جنگ اول خلیج فارس با نیروهای صدام به جنگ پرداخت. در مدت خدمت در ارتش نیز گاهگداری به خوانندگی می پرداخت بگونه ای که در بین همقطارانش بسیار مشهور شده بود. گفته میشود نام شگی را دوستانش در دوران خدمت به او نسبت داده بودند. در ابتدا این یک شوخی دوستانه و گاها شیطنت آمیز بوده که برای تحقیر او بکار می رفته است. ولی در نهایت او تصمیم گرفت که از همین نام برای عرضه ی آلبوم های موسیقیش بهره گیرد.او کار حرفه ای را از سال 1990 شروع نمود و در سال 1993 با ارائه تک آهنگ “اوه کارولینا” توانست جایگاه خود را در صنعت موسیقی تحکیم بخشد. بعد ها از این ترانه در فیلم سیلور استفاده شده است. او در سال 2000 آلبم “Hot Shot” را روانه ی بازار نمود. این آلبوم توانست برنده ی 6 مدال نقره بخاطر شش عد از ترانه هایش شود.

او در ژانویه ی 2010 با همکاری شان پول و شان کینگستون ترانه ای بنام ” دوباره بپا خیز” را به بازار عرضه کرد که توانست موفقیت او را در بازار موسیقی ادامه دهد. همچنین او کارهایی با موزیسین ها و دی جی های فرانسوی دارد. گرچه این نوع کارها چندان در میان طرفداران آمریکایی او شهرت نیافتند. اما در ایران آهنگ های این خواننده مشهور با سرچ دانلود آهنگ خارجی دانلود، منتشر و شنیده شده است. شما می توانید دانلود فول آلبوم خارجی از این خواننده را در ادامه از طریق لینک ها دانلود کنید.همچنین وی آخرین آلبوم خود در سال 2018 را با همکاری استینگ هنرمند شهیر بریتانیایی منتشر کرده است. منتقدان اعتقاد دارند شگی با این آلبوم نشان داده که طراوت کار خود را حفظ نموده و در دوران اوج خود قرار دارد.

کارهای استودیویی او شامل موارد زیر است:

Pure Pleasure (1993)

Original Doberman (1994)

Boombastic (1995)

Midnite Lover (1997)

Hot Shot (2000)

Lucky Day (2002)

Clothes Drop (2005)

Intoxication (2007)

Shaggy & Friends (2011)

Summer in Kingston (2011)

Rise (2012)

Out of Many, One Music (2013)

44/876 (with Sting) (2018)

 


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 3 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Shaggy/Shaggy.part1.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Shaggy/Shaggy.part2.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Shaggy/Shaggy.part3.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید