Header

دانلود فول آلبوم Stevie Wonder

Stevie Wonder

فول آلبوم Stevie Wonder

بیوگرافی:

استیوی واندر (به انگلیسی : Stevie Wonder ) با نام اصلی استیولند هاردِوی جودکینز Stevland Hardaway Judkins کتولد سیزدهم ماه مه سال 1950 در سگینا، میشیگاناست. او خواننده آهنگساز و نوازده آمریکاییست. او از سال 2009 سفیر صلح سازمان ملل در رابطه با افرادی است که از معلولیت جسمی رنج میبرند..

واندر که در  دوران کودکی، به او لقب “کودک شگفت انگیز” داده بودند و در بزرگسالی یکی از پرافتخارترین موزیسینهای  پاپ در نیمهٔ دوم قرن بیستم به‌شمار می رود، تا به امروز 22 جایزه گرمی ویک جایزه افتخار یک عمر فعالیت هنری گرمی و اسکاربهترین ترانه را دریافت کردهاست. او جز معدود خوانندگی ست که بیش از سی ترانه او به جمع برترین ترانه های سال راه یافته است.او در سال 1989 به تالار مشاهیر راک اند رول و قبل از آن در سال 1983 به تالار مشاهیر ترانه‌سرایان راه یافت. واندر همچنین در سال 1999 موفق به دریافت جایزهٔ موسیقی پولار شد که باب دیلن و ری چارلز به‌ترتیب برندگان این جایزه در سال‌های قبل و بعد از او هستند.استیوی واندر که نابینا زاده شده‌است از 12 سالگی کارهایش با برچسب شرکت «موتاون رکوردز» منتشر شده و این همکاری تا به امروز همچنان ادامه دارد. او تا به‌حال 10 آهنگ به عنوان شماره یک پرفروش‌ترین‌های موسیقی پاپ و 20 آهنگ به عنوان شماره یک پرفروش‌ترین‌های آراندبی در آمریکا داشته‌است.در مجموع بیش از 150 میلیون نسخه از آثار استیوی واندر تا به‌امروز به‌فروش رسیده‌است.

او در یک خانواده شش نفره چشم بر جهان گشود. همه فرزندان آن خانواده از جمله خود دچار تولد زودرس شده بودند. پزشکان مجبور بودند تا او را در درون دستگاه قرار دهند تا خطری جان وی را تهدید نکند. متاسفانه این مسئله بنیه وی را تا به امروز بسیار ضعیف رده و وی همچنان از بیماری رنج میبرد.او در سن یازده سالگی و در سال 1961 کار خود را در زمینه ی موسیقی شروع کرد. اولین ترانه ی او ” پسربچه ی تنها” ست.او در نیمه ی دوم قرن بیستم یکی از هنرمندان برجسته ی عرصه ی موسیقیست. تا به حال بیش از سی ترانه او در صدر پرفروشترین ترانه های ایالات متحده قرار گرفته است. تا کنون کسی نتوانسته رکورد او را در این زمینه جابجا کند. او همچنین بخاطر ساخت موسیقی فیلم مفتخر به دریافت جایزه ی اسکار شده است.واندر تا به حال سه بار ازدواج کرده است. او دارای نه فرزند از 5 مادر مختلف است.

منتقدین برترین سالهای فعالیت او را بین 1972 و 1977 می دانند. در این دوره او بهترین کارهای خود را روانه بازار موسیقی کرده است. گرچه او همچنان به نشر موسیقی با کیفیت ادامه میدهد ولی خمچنان کارهای او در آن سالها بهترین آثار او محسوب میشوند.همانطور که اشاره شد واندر جایزه های بین المللی زیادی را از آن خود کرده است. همچنین فعالیت های بشر دوستانه ی او باعث شده است که از وی بعنوان یک هنرمند مردمی و خوشنام یاد شود. او در سال 2014 به علت فعالیتهای بشر دوستانه از سوی ریاست جمهوری وقت آمریکا باراک اوباما مفتخر به دریافت مدال افتخار شده است.دانلود فول آلبوم خارجی این هنرمند محبوب از طریق لینک های زیر به طور رایگان امکان پذیر است.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم حدود 10 گیگ می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part01.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part02.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part03.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part04.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part05.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part06.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part07.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part08.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part09.rar

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Stevie%20Wonder/Stevie%20Wonder.part10.rar

 

0

دیدگاهتان را بنویسید