Header

دانلود فول آلبوم Zaz

Zaz

فول آلبوم Zaz

بیوگرافی:

زاز ( به فرانسوی: Zaz ) با نام اصلی ایزابل ژئوفقا متولد اول ماه مه سال 1980 است. ایشان خواننده ی شهیر فرانسوی ست که در حوزه ی سبک جاز و سول فعالیت هنری دارد. اولین آلبوم او با نام ” من میخواستم” در سال 2010 منتشر شد.او موفق شده است نام خود را در زZazمره بزرگترین خوانندگان فرانسوی زبان قرار دهد. ترانه های او معمولا مملو از شور و هیجان بوده و مزامین عاطفی و شخصی را در بر میگیرند. دانلود آهنگ خارجی این خواننده ی محبوب را از زاز موزیک به طور رایگان دریافت کنید.وی بخاطر لهجه ی بوردویی خود ( که در فرانسه بسیار مورد پسند عموم است) مورد توجه و علاقه قرار گرفت. البته هنر بی بدیل او در زمینه ی خوانندگی نیز مزید بر علت شد تا وی بتواند پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کند.

مادر وی معلم زبان اسپانیایی بود، پدرش کارمند یک شرکت الکتریکی. در سال 1985، اوبه همراه برادر و خواهرش در کلاسهای هنری ثبت نام کرد. از 5 سالگی تا 11 سالگی در کلاس‌های این آموزشگاه شرکت می‌کرد. او تئوری موسیقی، به خصوص ویلون، پیانو، گیتار و کر را آموخت. در سال 1994 به بوردو رفت. در سال 1995 او کلاسهای خوانندگی خود را شروع کرد. در سال 2000 برندهٔ یک بورسیه در مدرسهٔ موسیقی مدرن بوردو شد. او در موسیقی از 4 فصل ویوالدی، خوانندگان جاز نظیرالا فیتزجرالد و دیگر خوانندگان مانند انریکو ماسیاس، بابی مک‌فرین و ریچارد بونا تأثیر گرفته‌است. در سال 2006 او به پاریس رفت. در پاریس پس از مدتی توانست در کلوپ ها به خوانندگی بپردازد. بعد از آن بود که مورد توجه شرکت های ضبط موسیقی قرار گرفت و توانست حرفه ای تر وارد این عرصه شود.

در سال 2001 زاز فعالیت خوانندگی خود را در بند سبک بلوز “Fifty Fingers” آغاز کرد. او در گروه‌های موزیکال شهر آنیولم به خصوص گروه‌های پنجگانه سبک جاز کار کرد. در سال 2011 او برنده ی جایزه ی ابا شده است. این جایزه هر سال به یکی از هنرمندان اهل اروپا اهدا میشود. در دهم مه 2010 نشریه ترما از او به عنوان صدای شگفتی ساز سال یاد کرد. . او در سال 2011 به موسسه ی خیریه لزفوآق پیوست تا بتواند به کودکان بیمار یاری رساند. برای دانلود فول آلبوم خارجی این خواننده ی خوش صدا از طریق لینک زیر اقدام کنید.


اطلاعات فایل دانلودی:

حجم این فول آلبوم 916 مگابایت می باشد که برای شما عزیزان بصورت مجانی برای دانلود قرار دادیم. تمامی فایل های صوتی با بالاترین کیفیت موجود تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته. این پک که شامل تمامی آلبوم های هنرمند می باشد بصورت فایل Rar درآمده تا دانلود آن راحت تر باشد.اگر تعداد فایل های دانلودی بیشتر از یکی بود هنگام Extract کردن آن فقط فایل Part 1 را Extract کنید. حجم هر فایل Rar در پک هایی که بیش از یک فایل دانلودی دارند حدود 1 گیگابایت است. بهتر است که برای دانلود از نرم افزارهای دانلود منیجر استفاده کنید تا هنگام قطعی اتصال اینترنت یا قطع ناگهانی دانلود دچار مشکل نشید همچنین سرعت دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر بسیار بیشتر است.


لینک های دانلود:

http://dl.zaz-music.com/hdd1/full-album-store/Zaz/Zaz.rar

0

دیدگاهتان را بنویسید